Przemysław Bicki | Proces
19153
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19153,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0,vc_responsive
CMS – System Zarządzania Treścią

Zawsze dostaniesz dostęp do systemu zarządzania treścią (CMS). W przyszłości będziesz mógł sam edytować, poprawiać i dodawać nowe treści na swoją stronę www.

Najwyższej jakości grafika

Współpracuję z najlepszymi grafikami w Polsce i nie tylko. Zapewniam grafikę i dobór zdjęć idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Darmowe wsparcie i aktualizacje

Przez cały rok od oddania projektu zapewniam wsparcie techniczne, a także niezbędne aktualizacje dotyczące bezpieczeństwa i nie tylko.

JAK TO ROBIĘ

Na początek ustalamy koncepcję i wygląd Twojej strony. Na podstawie formularza, który Ci przesyłam dobieramy odpowiednie układy, kolorystykę, zdjęcia, a także treści na Twoją stronę internetową. Następnie przygotowuję wersję klikalną, gdzie będziesz mógł sprawdzić jak strona wygląda na żywo, a także nanieść ewentualne poprawki. Dopracowujemy szczegóły, dopieszczamy całość i umieszczamy stronę na serwerze. Enjoy!

Pomysł

Powstaje koncepcja Twojej strony www

Zarys

Prezentuję zarys prac, strukturę.

Projektowanie

Przygotowujemy niezbędne grafiki i makiety

Tworzenie

Najprzyjemniejszy moment - Twoja strona jest kodowana

Testy

Testy, poprawki, uwagi, uzupełnienia.

Odbiór

Możesz świętować, Twoja strona jest online!